Menu
Your Cart

Garanti ve İade Şartları

Satın aldığınız her likit ve ürün Gülşen Kırtasiye garantisi altındadır.
www.gulsenkirtasiye.com dan  satın almış olduğunuz ürünü, yanlış veya yanlış marka gönderimi gibi sitemizden kaynaklanan sebepler dahilinde ürünün satılabilir özelliğini kaybetmeden teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde bizimle iletişime geçerek iade talebinde bulunabilirsiniz.
İletişim kanalımızdan ve irtibat numaranızdan bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerinden onay alınmadan gönderimi yapımı paketler kargo firmasından teslim alınmayacaktır.

İade İşlemi

Ürünü siparişinizin elinize ulaştığı günü takip ederek 7 iş günü içerisinde paketi hasar görmemiş ve kullanılmamış olarak iade sebebini açıklayan bir yazı ile birlikte iade edebilirsiniz. Ambalajı açılmış kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Ürün İade Bedeli

Siparişiniz ile ilgili iptal edilme işlemi gerçekleştikten sonra tüm bedel kredi kartınıza veya bankanıza iade edilmektedir. Ürün firmamızın eline ulaştığı andan itibaren iade koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 10 iş günü içerisinde paranız iade edilebilir. Bu süreç 10 günden fazla da olabilir.